Сауна для схуднення

Сауна для схуднення

Фінська сауна для схуднення є одним із найпростіших і найприємніших способів позбавитися від зайвої ваги. Без дієт та виснажливих фізичних вправ можна привести своє тіло у форму і підтримувати в підтягнутому стані. Так, цей спосіб не найшвидший, але, повірте, надійність і безпека його перевірені століттями.

Як це працює

У чому принцип дії сауни для схуднення? Висока температура в парильні спричиняє рясне потовиділення, а, як відомо, кожен із нас складається значною мірою з рідини. Втрачаючи рідину, ми стаємо «сухішими» та стрункішими. Але ефект від такого схуднення був би мінімальним, якщо б справа була лише в рідині. Разом із вологою наш організм позбавляється великої кількості токсинів, солей та шлаків, які сприяють відкладенню жиру та виникненню такого неприємного явища як целюліт у жінок.

Але використання сауни для схуднення має й нюанси. Людський організм не може втрачати рідину безкінечно, бо через це загущується кров і збільшується навантаження на печінку. Саме тому рекомендується рясне пиття як перед, так і після сеансу сауни. В бані треба пити компоти, соки, різні чаї, квас – таким чином запас рідини в організмі поповнюється вологою, але вже чистою, без токсинів. Однією із найбільш серйозних і небезпечних хибних думок є міф про користь пива в бані. Худнути, поповнюючи резерви вологи алкогольними напоями, не вийде, навпаки, висококалорійне пиво сприяє жировідкладенню, а алкоголь, що входить до його складу, згубно діє на серце, яке в парильні працює з подвоєним темпом.

У чому переваги сауни для схуднення

Порівняно з іншими способами позбавлення зайвої ваги сауна має багато позитивних моментів:

  • Активне спалювання калорій відбувається без фізичних вправ
  • Крім виведення токсинів, потовиділення запускає механізм посиленого витягання корисних речовин із продуктів
  • Нормалізується обмін речовин за рахунок виведення з потом свинцю та ртуті
  • Потяг до висококалорійних продуктів значно знижується

Залишається додати, що якщо ви маєте проблеми із здоров’ям, то не забудьте проконсультуватися з лікарем перед відвіданням сауни для схуднення.

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут