Подарункові сертифікати

Подарунковий сертифікат у вигляді пластикової картки - це попередній платіж, який дає можливість купувати послуги, на суму еквівалентну його номіналу.

До Ваших послуг вибір номіналів сертифікатів на 500 грн. і на 1000грн.

Переваги подарункових сертифікатів

Купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитися у смаках людини, якій Ви хочете принести радість. Зрозуміло, Вашу увагу буде оцінено, але задоволення від самого подарунка буде неповним, а в цьому ж і полягає сенс подарунка - та приносити радість. Даруючи сертифікат «Aromasauna de lux», Ви можете бути впевнені на 100% - адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме той день і час, що йому потрібно.

Переваги покупки сертифікатів в нашому магазині

Визначившись з номіналом сертифікату, просто оформите його замовлення по телефону збережіть свій дорогоцінний час. Всі сертифікати Ви купуєте за номінальною вартістю, а під час акцій навіть зі знижкою, рівної вартості послуг в «Aromasauna de lux».

Власники дисконтних карток «Aromasauna de lux» зможуть придбати подарункові сертифікати зі знижкою згідно категорії дисконтної картки.

Корпоративним клієнтам

За допомогою наших сертифікатів Ви зможете зробити подарунки будь-якій кількості співробітників і ділових партнерів.

Правила використання подарункового сертифікату «Aromasauna de lux» (далі "сертифікат"):

 1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою послуги в сауні «Aromasauna de lux».
  У разі втрати сертифіката, в тому числі розкрадання, сертифікат не може бути відновлений, і грошові кошти не можуть бути повернуті, у зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володів сертифікатом до втрати.
 2. При оплаті замовлення за допомогою сертифікату обов'язково вкажіть це на етапі оформлення та повідомляйте адміністратору «Aromasauna de lux», при підтвердженні замовлення.
 3. Термін дії Сертифіката обмежений і становить 6 місяців з дати видачі.
 4. З використанням сертифіката можлива єдина покупка. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується цілком. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.
 5. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою грошовими коштами.
 6. Купівля сертифіката можлива тільки при готівковому способі оплати.
 7. Сертифікат може бути використаний лише для оплати часу відвідування.
 8. Додаткові послуги «Aromasauna de lux» оплачуються готівкою адміністратору.
 9. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут