Лазник (банщик)

Замовте відвідування лазні в нашій елітній сауні Aromasauna de lux (Київ)

та послуги лазника, який знає секрети величезної кількості ефективних пропарок. Їх цілюща дія полягає потогінному і лімфодренажному ефекті, вони здатні по-новому запустити не тільки органи дихання, а й серце.

Після нашої лазні вам захочеться не просто жити, а літати!
korporativ4

Вартість послуг лазника від 400 грн.

Замовлення формується за 1 день до відвідин.

Віник оплачується окремо. Ціна - 110 грн.

Лазні відомі багатьом народам і їх історія обчислюється сторіччями. Цілющий вплив пару, ефірних масел та інших рослинних компонентів, що використовуються в парних, використовували для лікування і профілактики захворювань ще в Стародавньому світі. Саме тому лазня з лазником вважається ідеальним способом проявити турботу про своє здоров'я, а сама професія банщика (лазника) є традиційно шанованою в усьому світі. На жаль, в останні роки банна майстерність занепадає і знайти сауну з лазником-професіоналом неймовірно складно.

Секрети банного майстерності

У нашій елітній сауні банщик є не просто співробітником, який завідує парній і чаклує з віником. У Aromasauna de lux свято шанують багатовікові традиції парної лазні і тому наші лазники - це хранителі секретів і звичаїв, які не тільки розкажуть про тонкощі парення, але і створять настій на травах, підберуть оптимальну для вашого організму температуру і будуть стежити за тим, щоб ваше тіло ідеально підготувалося до парної. Лише після цього можна відправитися в парну з повною упевненістю, що процедури з віником підуть виключно на користь. Попаритися з банщиком нашої сауни - значить отримати заряд бадьорості, гарного настрою і здоров'я.

Баня для душі

Багато хто вважає, що сфера діяльності лазника обмежується парною, але це зовсім не так. Наші банщики - це справжні організатори банного дозвілля. У Aromasauna de lux вам запропонують:

  • Вибрати унікальний настій на справжніх травах
  • Відчути різницю парення віниками з різних порід дерева
  • Скористатися басейном з комфортною для вас температурою
  • Випробувати на собі цілющу силу гідромасажу
  • Отримати сеанс масажу з використанням різних олій

Це далеко не все, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам - приходьте попаритися з лазником в Києві і дізнаєтеся про лазневі традиції від Aromasauna de lux багато цікавого!