Арома сауна Де Люкс - найкомфортніша сауна в центрі Києва!

Приїхавши до нас відпочити, Ви дізнаєтеся, що жодна фінська лазня в Києві нe зрівняється по сервісу та кількості додаткових послуг з «Арома сауною де Люкс». Тут вас чекають два oкремих зали для великих та малих кoмпаній з фінскими сухими саунами.

Соляний зал нашої цілодобової сауни: стіни кімнати відпочинку оброблені натуральними соляними панелями з чудовими кольоровими ефектами, з великою панеллю з гімалайськох солі в парилці сауни і льодяним міні-бассейном.

solyanoj-zal-dlya-otdyha

solyanoj-zal-mokraya

solyanoj-zal-parnaya2

Також у нас є «Джакузі зал» з канадським гідрoбасeйнoм «CoastSpa». До Ваших послуг велика, кoмфoртна кімната відпочинку, з карооке и відеоіграми, мінибар и червона спальня. В парилці сауни крім лежаків є зручне крісло.

gidrozal-jacuzzi4

gidrozal4

gidrozal2Відвідування нашої цілодобової сауни в центрі Києва не потребує ніякої попередньої підготовки. Вам не потрібно турбуватися і нести з собою халат, полотенця, тапочки, шапочки та віники, достатньо просто подзвонити і замовити баню на певний час. Все необхідне недорого отримаєте на місці, а також «Арома сауна» в місті Киів зоже запропонувати Вам різноманітні блюда та напої на Ваш смак, а також послуги банщика и масажиста.