Сауна

Запрошуємо вас оздоровитися, отримати потужний заряд сил, енергії і відмінний настрій!

Замовте відвідування фінської сауни в Києві - і ви чудово проведете час  та отримаєте море задоволення.

parilka

Фінська сауна - це не що інше, як лазня з сухою парою. Думка, що фінська сауна кардинально відрізняється від російської бані, помилкове. Насправді вони аналогічні. Тут також поливають водою розжарені камені, використовують віники, а потім занурюються в холодну воду або обливаються нею.

Фінська сауна в елітному комплексі Aromasauna deLux (Київ) сприяє:

  • відновленню м'язів після важких фізичних навантажень,
  • виведенню накопичених токсинів, солі і шлаків з організму,
  • посиленню обміну речовин,
  • зміцненню імунітету,
  • збільшення частоти пульсу,
  • позбавленню від зайвих кілограмів.

solanaya panel

«Аромасауна» (Київ) значно підвищує чутливість, загострює почуття, збільшує тактильні відчуття. Це пов'язано з активізацією циркуляції крові без підвищення артеріального тиску. У результаті пар сприяє розширенню дрібних кровоносних судин на шкірі, які дають шлях кровотоку. Завдяки розширенню капілярів потік крові переносить до шкіри безліч поживних речовин, тим самим значно покращуючи її стан, надаючи їй свіжий вигляд.

До того ж фінська сауна в Києві в елітному комплексі Aromasauna de lux допоможе вам прийти у відмінну форму без фізичних навантажень. Вона майже такаж ефективна, як і силові, кардіо або динамічні аеробні вправи. А після виходу з сауни людина перебуває в розслабленому стані, забуваючи про повсякденні клопотах. Недарма любителі парної в Києві відзначають почуття задоволення, психологічного заспокоєння і навіть фізичного омолодження. Отриманий ефект зберігається ще кілька годин або навіть днів.