Соляний зал

Ви цінуєте у відпочинку спокій, розслаблення і насолоду,

любите відпочивати в комфортних умовах,

хочете зміцнити здоров'я свого організму,

відновити сили і енергію,

трохи омолодитися?

Тоді, крім відвідування сауни або лазні в елітному комплексі Aromasauna de lux в центрі Києва, обов'язково замовляйте процедури в соляній кімнаті!

Чудовий ефект від відвідування

Соляна кімната Aromasauna de lux - один з найунікальніших з залів аналогічного роду в Україні. Основна його цінність полягає в тому, що стіни цього приміщення зроблені з соляних плит. Іони солі, що насичують повітря, надзвичайно корисні для дихальних шляхів і шкіри, вони здатні позбавити:

  • від респіраторних і вірусних хвороб,
  • хронічного бронхіту,
  • алергії,
  • кашлю,
  • астми,
  • шкірних запалень,
  • вугрової висипки.

Ефект, який дає соляної зал після фінської лазні Aromasauna de lux, буде набагато вищий, ніж відвідини аналогічних кімнат міських оздоровниць. Гаряча пара сприяє розкриттю шкірних пір і прогріванню легенів. У результаті сіль активніше і глибше проникає в найменші клітини і шари тканин.

Відвідування цієї кімнати одночасно з сауною особливо корисно людям, що страждають синдромом хронічної втоми. Для істотного і тривалого результату потрібно не менше 1-2 місяців хоча б 2 рази на тиждень.

Соляний зал представляє собою кімнату зі столиком, комфортним диваном і дзеркальною стіною, яка викладена з панелей натуральної солі, а в парній є спеціальна панель з рожевої гімалайської солі (у складі якої майже всі відомі людству мікроелементи, за винятком радіоактивних, що володіють унікальними властивостями). Додатково до галотерапії вони розслабляють ще й за рахунок кольоротерапії - вплив на психіку людини за допомогою м'якого світлового випромінювання різних кольорів. Кольори можна змінювати на свій розсуд за допомогою пульта або запускати готові програми. Тоді заспокійливий і розслаблюючий ефект і одночасно з цілющим вам забезпечений. Дихати повітрям, який насичений гімалайської сіллю, не тільки дуже корисно, але й надзвичайно приємно. Потім можна скупатися в басейні з прохолодною водою або прийняти тропічний крижаний душ. Це допоможе змити з себе накопичені за день бруд і втому.

Додаткові послуги соляної кімнати

Соляна кімната розрахована на компанії, які, насамперед, хочуть розслабитися і спокійно відпочити. У ній є міні-бар, а для тих, хто хоче 24 години на добу бути в курсі подій, соляної зал обладнаний супутниковим телебаченням і 42-дюймовим LED-екраном, його можна запустити в 3D-форматі.

Всі речі, що вам можуть знадобитися для комфортного відпочинку в залі і в сауні - рушники, халат, тапочки, шапочка для парної, - можна взяти напрокат у адміністратора, а в санвузлі соляної кімнати є фен.