Соляний зал

Соляний зал Аромасауни Де Люкс, Київ

Перлина Аромасауни - "Соляний зал". Стіни і стеля кімнати відпочинку покриті натуральною соляною плиткою, зробленою по спецзамовленню на Артемівських соляних шахтах, втановлені комфортні дивани та столик.

solyanoj-zal-dlya-otdyha3solyanoj-zal-mokraya

В самій парилці сауни встроєна плита з оригінальної гімалайської розової солі (в складі якої майже всі відомі людству мікроелементи, за виключенням радіоактивних, з унікальними властивостями). За соляною плиткою влаштована світлодіодна підсвітка, кольори можна міняти на свій смак з допомогою пульта або запускати готові програми. В результаті при відвідуванні Арома сауни додатково до галотерапії ви розслабляєтесь ще і за рахунок кольоротерації — впливу на психіку людини через мяке світлове випромінювання різних кольорів.

solanaya panelА дихати в бані повітрям, насиченим іонами гімалайської солі, не тільки дуже корисно, а і надзвичайно приємно. Потім можна покупатися в бассейні з прохолодною водою або прийняти тропічний льодяний душ.

soljanoj-ZAL-VENIK

solyanoj-zal-Basseyn2

Чудовий ефект від відвідування

Соляна кімната Aromasauna de lux — один з самих нікальних залів аналогічного роду в Україні та Києві. Повітря, насичене іонами солі надзвичайно корисне для дихальних шляхів і шкіри,  та може позбавити від:

  • гострих респіраторних та вірусних хвороб,
  • хронічного бронхіту,
  • алергії,
  • кашлю,
  • астми,
  • шкіряних запалень,
  • вугревого висипу.

chaepirie

Ефект, який дає соляний зал після фінської бані Aromasauna de lux, буде значно вищим, ніж відвідування аналогічних кімнат міських оздоровчих закладів. Гяряча пара в сауні сприяє розкриттю шкіряних пор  і прогріванню легень. В результаті сіль активніше та глибше проникає в найглибші клітини та шарии тканин._1420382Відвідування цієї кімнати одночасно з сауною особливо корисно людям з синдромом хронічної втоми. Для суттєвого та тривалого еффекту потрібно відвідувати зал не менше 1-2 місяців хоча б 2 рази на тиждень.

Додаткові послуги соляної кімнати

Соляна кімната Арома сауни розрахована на компанії, які, насамперед, хочуть розслабитися та спокійно відпочити в центрі Києва. В кімнаті встановлений професійний масажний стіл, де при бажанні наш масажист зробить Вам масаж. В ній є міни-бар, а для тих, хто хоче 24 години на добу бути в курсі подій, зал відпочинку обладнаний супутниковим телебаченням і 42-дюймовим LED-телевізором, його можна запустити в 3D-форматі.

А ще приємним бонусом в Соляному залі будуть чудові і чарівні фото, приклади нижче:

solz1solz2solz3solz4