Корпоратив/свято в сауні

Відзначаємо корпоратив / свято в сауні

У вас невеликий, але дуже дружний і приємний колектив?

Тоді ідеальний варіант — замовити корпоратив в чудовій сауні Aromasauna de lux (Київ),  щоб у нестандартній і неформальній обстановці, без краваток і дрес-коду, ще більше згуртувати працівників між собою.

Ваші співробітники неодмінно будуть в захваті від того, що керівництво компанії проявляє турботу про їхнє здоров'я і хоче, щоб вони чудово відпочили.

Сауна або лазня є тим затишним місцем, де можна організувати проведення корпоративу не тільки дуже весело, але і з величезною користю для здоров'я - зміцнити імунітет і вивести з організму шкідливі речовини.

На відміну від звичайних вечірок в ресторані або в офісі, ранковими наслідками яких часто бувають біль у шлунку, головний біль, загальна слабкість, корпоратив в сауні або в лазні подарує виключно приємні відчуття бадьорості і легкості.korporativ korporativ2 korporativ3 bassejn

Наша елітна сауна, яка знаходиться в центрі Києва, пропонує комфортний банкетний зал (він же «Джакузі зал»), де можна організувати корпоратив у лазні:

  • провести офіційну частину корпоративного заходу,
  • ззамовити індивідуально підібрану розважальну програму з конкурсами, вікторинами та змаганнями, в перервах між якими приймати оздоровчі процедури (попаритися у фінській сауні, поніжитися в джакузі, відпочити і розслабитися в соляній або червоній кімнаті, поплавати в басейні);
  • пограти з колегами в кінект-ігри;
  • заспівати караоке і т.д.

Ми пропонуємо влаштувати чудове свято або дівич-вечір в сауні, обладнаної всім необхідним для незабутнього корпоративного відпочинку. Традиція відзначати заходу всім колективом, в кафе, ресторані або офісі, поза всяким сумнівом, приємна і сприяє згуртуванню команди, але такі буденні, приїлися багатьом посиденьки ніколи не зрівняються з часом, проведеним в лазні. Для багатьох компаній корпоративи в сауні стали можливістю яскраво урізноманітнити повсякденну рутинну роботу і при цьому розслабитися в невимушеній, неформальній обстановці.

У чому причина неймовірної популярності корпоративних заходів, що проводяться в сауні? Відповідь проста - тільки тут можна поєднати приємне з безсумнівно корисним і замість неминучих ранкових проблем навпаки отримати заряд бадьорості на тривалий час. Крім цього, сауна є саме тим місцем, де людина розслабляється і віходить від умовностей, нав'язаних нам сучасним життям. У лазні всі однакові і це дає можливість спілкуватися на рівних не тільки між собою, а й з керівниками. Ніякого дрес-коду, розмов про роботу і інших неминучих елементів корпоративної повсякденності! Ви здивуєтеся, коли побачите, як захід в сауні відбився на відносинах усередині колективу.

Ви добре працюєте, а значить гідні найкращого. Свято в сауні - це саме те дозвілля, яке, поза всяким сумнівом, стане відмінним, незабутнім відпочинком. Позитивні емоції, радість від повноцінного спілкування і по-домашньому затишна обстановка, надовго запам'ятаються вам і вашим співробітникам. Ми гарантуємо, що один раз відвідавши наш чудовий комплекс, ви з радістю зробите корпоративи в сауні доброю традицією і ще не раз захочете провести час в затишній атмосфері нашого закладу.

Замовте корпоратив в сауні Aromasauna de lux в Києві! Наші працівники візьмуть на себе практично всі організаційні моменти - починаючи з оформлення залу і приготування святкового столу зі смачними і багатими холодними і гарячими закусками, основними стравами, овочевими, м'ясними і фруктовими нарізками, салатами і закінчуючи викликом транспорту для розвезення до дому.

Наша сауна чекає на вас цілодобово в центрі Киева!

«Місце теплих зустрічей в центрі Киева».

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут