Користь сауни для обличчя

Користь сауни для обличчя

Сауна є прекрасним способом оздоровлення організму, впливаючи практично на всі органи людини. Користь сауни для обличчя відома не одне століття і доведена спеціалістами в галузі косметології та медиками.

Як сауна діє на шкіру

У сауні температура шкіри піднімається до 40-41 градуса, що запускає цілу серію процесів, які благотворно впливають на її стан. Механізми позитивних змін, що відбуваються в різних шарах нашої шкіри під впливом температури, досить складні, але нам важливі лише результати, тому зупинимося на них. Користь сауни для обличчя полягає в такому:

  • Розширяються та, разом із цим, очищаються пори, що особливо важливо при жирній шкірі
  • Різка зміна температури посилює обмін речовин, тому шкіра стає еластичною
  • Активізуються імунні та захисні механізми всього організму і завдяки цьому шкіра також оздоровлюється
  • Різні живильні маски починають діяти в сауні швидше і ефективніше завдяки відкритим порам і посиленому обміну речовин.

Як підготувати до сауни шкіру обличчя

Але користь сауни для обличчя буде лише тоді, коли правильно підготуватися, і для кожного типу шкіри ця підготовка буде різною. Жирна шкіра потребує перед сауною очищувальних масок із солі, меду, меленої кави. Нормальну шкіру перед походом у баню краще підтримати кремами для омолодження та підтягнення та масками, які при високій температурі діятимуть із подвійною силою. Суха шкіра потребує максимальної уваги перед сауною, оскільки її легше за все пошкодити. Таку шкіру треба очистити найбільш щадними скрабами, а потім рясно зволожити засобами, які містять вітаміни, мікроелементи та інші поживні речовини. Не забувайте потурбуватися про свою шкіру перед банею, і користь сауни для обличчя буде максимальною.

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут