Медитація в сауні

Медитація в сауні

Саме по собі відвідання сауни приносить спокій і умиротворення у свідомість кожного. Наприклад, медитація в сауні – річ настільки поширена, що і уявити важко. Звичайно, ніхто не говорить про те, що кожен банщик зобов’язаний сісти в позу лотоса і сказати собі: «Зараз прийшов час медитувати!». Хоча й таке цілком можливе – життя цікава штука і в ньому можна знайти абсолютно все, що завгодно, і навіть те, на що менше за все розраховуєш. Досить часто трапляється так, що люди навіть не розглядають своє перебування в банному комплексі як можливість медитації, але все відбувається само по собі – заходиш у парильню, сідаєш якнайзручніше і розімліваєш. Ти ні про що при цьому не думаєш, усе твоє єство поринає само в себе. Ти просто прислухаєшся до себе, до своїх бажань та почуттів і просто до биття власного серця. Одним словом: приділяєш своєму внутрішньому я максимум уваги. Чи це не є медитацією?

Чим так хороша медитація в сауні?

А чи замислювалися ви про те, чим може бути хороша медитація в сауні і чому їй  варто  віддати перевагу перед усіма іншими видами релаксу? Якщо ні, то ось вам тема для роздумів:

Емоційна сфера. Справа в тому, що сама по собі сауна – це місце з позитивною енергетикою. Тут люди розслабляються, отримують задоволення, зустрічаються в колі приємних людей. Тому тут апріорі не може бути негативу. А тим більше, якщо перебувати в парильні в тихій, спокійній обстановці, закривши очі і прислухаючись до себе. В такому місці просто неможливо відволікатися на дрібниці, тут легко зануритися в себе.

Фізіологія. В сауні відбувається зцілення тіла. З кожною крапелькою поту виходить уся накопичена шкода, тіло починає заново дихати, з’являється приємне відчуття чистоти, що також чималою мірою впливає на можливість медитації.

Хоч раз спробувавши, що таке медитація в сауні, ви зрозумієте, що це місце підходить для дослідження самого себе якнайкраще!

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут