Маски в сауні

Маски в сауні

Всім відомо про благотворний вплив сауни на організм – посилюється процес потовиділення, пори розкриваються, шкіра починає активніше дихати. Всі чули про це неодноразово і повторюють цю фразу як мантру, навіть не замислюючись над її значенням і тим, як можна підвищити ефективність відвідання парильні. Краще, що можна зробити для своєї шкіри – це підживити її під час знаходження в парильні. Адже завдяки тому, що пори розкриваються, шкіра починає як губка всотувати в себе нанесені речовини. Саме тому маски в сауні завжди дають відмінний результат.

Як правильно наносити маски в сауні?

Звичайно, для того, щоб результат міг дійсно порадувати, до відвідання парильні необхідно очистити шкіру, видаливши з неї косметику та забруднення, і в цьому випадку краще скористатися професійними засобами, а не звичайним умиванням водою з милом. І лише після того, як обличчя очиститься, варто приступати до розпарювання. Для цього ви йдете в парильню і проводите там близько 5 хвилин. Потім виходите і знаходитесь у кімнаті відпочинку, потім знову повертаєтеся в парильню і проводите там трішки більше часу, ніш перший раз, і повертаєтеся в кімнату для відпочинку. Ось тепер пори будуть відкриті, а шкіра готова прийняти підживлення.

Які маски в сауні краще наносити?

Питання про те, які маски в сауні кращі, а які гірші досить часто можна почути. Однак дати точну відповідь не можна, адже у кожного своя ситуація. За допомогою масок можна досягти абсолютно різних ефектів – підтягування контурів обличчя (так званий ліфтинг), зволоження, видалення надлишків жиру, живлення... Одним словом, діяти слід згідно з ситуацією.

І як у будь-якій справі, до питання відвідування сауни і нанесення масок у ній варто підходити вдумливо і як можна менше експериментувати, якщо ви не впевнені в результаті. Адже сауна в багато разів посилює всі процеси в організмі, тому ефект може значною мірою перевершити всі очікування!

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут