Маски для сауни

Маски для сауни

Як правило, перед візитом у сауну всі ми думаємо про те, як попаримося, про те, щоб взяти з собою віники, халати та капці. Турбуємося ми про напої і навіть про їжу. Однак далеко не всі замислюються про те, що покращити ефективність сауни можна, взявши з собою маски для сауни. Саме в сауні будь-яка маска збільшує свій вплив на організм у декілька разів.

Які маски для сауни можна застосувати?

Якщо говорити в цілому, то маски для сауни можуть бути різних видів:

  • Маски для обличчя: які зволожують, підтягують, омолоджують, підсушують, живлять – усе залежить від того, яка у вас шкіра і якого ефекту ви хочете досягти.
  • Маски для всього тіла. Тут теж варто вибирати згідно з ситуацією – у кого яка мета. Як правило, маски для сауни на все тіло вирішують такі проблеми шкіри, як сухість, стягнутість, підвищене жировиділення, втрата пружності, целюліт...
  • Маски для волосся. Вони також поділяються залежно від потреб: маски від випадіння волосся, для об’єму, від сухості або жирності, для кінчиків, які січуться...
  • Поторозгінні та скраби. Ці маски призначені для обличчя та тіла, наносяться в самій парильні і покликані покращити очищення пор.

Як правильно наносити маски для сауни?

Якщо не йдеться про поторозгінні маски і скраби, які необхідно наносити безпосередньо перед парильнею, то маски для шкіри наносяться через 10-15 хвилин після виходу з парильні та миття під душем (змивання поту). Краще робити маску після другого заходу в парильню. Що ж стосується маски для волосся, то її можна наносити лише після останнього відвідання парильні, якщо більше туди йти не збираєтесь, інакше теплового удару уникнути не вдасться. Адже одним із головних правил безпечного відвідання парильні є умова сухого волосся, яке не дозволяє голові перегрітися.

Маски для сауни – ефективний засіб для боротьби за красу, який при правильному застосуванні дає просто фантастичні результати!

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут