Як схуднути в сауні

Як схуднути в сауні

Сауна є прекрасним інструментом для оздоровлення та очищення організму. Однією з найсерйозніших проблем сучасності, яка стосується не лише прекрасної статі, а й чоловіків, є зайва вага. Чи можна скинути ненависні кілограми в бані без шкоди для здоров’я? Звичайно можна, якщо робити все правильно і не перестаратися. Ми розповімо, як схуднути в сауні швидко і без дискомфорту.

Механізм схуднення в сауні

Ще із школи кожен із нас знає, що людський організм складається значною мірою з води. У зв’язку з цим логічно припустити, що, втрачаючи воду, ми худнемо. Але не все так просто. Відчуття спраги – один із найнадійніших механізмів самозбереження нашого організму і «запаси» води в людському тілі дуже швидко повертаються до норми. Виходить, що схуднути в сауні не вийде? Все вийде, говорять медики, бо з рідиною із нас виходять шлаки і токсичні речовини, які спричиняють відкладення жиру, а поповнюємо ми свої запаси вже чистою водою. Виходить своєрідне «перезавантаження» точної і тонкої системи нашого організму та її часткове оновлення.

Декілька порад щодо того, як схуднути в сауні

Безконтрольний процес втрати ваги неприємний і небезпечний, тому перед тим як намагатися схуднути в сауні, треба ретельно вивчити питання. Ось декілька важливих порад, які згодяться в цьому благому починанні:

  • Незважаючи на те, що мета походу в сауну – схуднення, вирушати туди натощак не варто. Фрукти стануть ідеальним перекусом перед сауною.
  • Максимальний ефект може бути досягнутий лише у фінській сауні. Російська баня і турецький хамам на порядок менш ефективні.
  • Не варто знаходитися в парильні надто довго, бо ефект далеко не пропорціональний часу, проведеному в сауні. Краще паритися по 10-15 хвилин за декілька заходів.
  • Не забувайте про масаж – ця процедура значно посилює жироспалювальний ефект сауни.

Але найважливіше – треба уважно стежити за своїм самопочуттям, бо схуднути в сауні за рахунок здоров’я – це не найкраща ідея.

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут