Сауна користь для здоров’я

Сауна користь для здоров’я

Сауна чинить на організм людини позитивний і досить різносторонній вплив, тому її широко використовують як для загального оздоровлення людини, так і для впливу на певні системи та органи. Сауна, користь для здоров’я якої ні в кого не викликає сумнівів, може бути навіть рекомендована лікарями як процедура для загального зміцнення організму та підвищення імунітету.

Благотворний вплив сауни

Сауна та її користь для здоров’я описана в сотнях книг, статей та дисертацій. Перерахуємо лише деякі позитивні сторони походу в сауну:

  • Підтримування загального тонусу організму, тонізуючий вплив
  • Знімання втоми після фізичних навантажень
  • Позбавлення від солей, шлаків, токсинів
  • Зниження ваги
  • Оздоровлення та омолодження шкіри
  • Нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту

Оздоровчий ефект сауни настільки значний, що відчувається практично відразу. Єдине «але» полягає в тому, що, перш ніж використовувати сауну для лікування або профілактики, варто проконсультуватися з лікарем, оскільки у таких бань існує ціла низка протипоказань.

Як ходити в сауну для оздоровлення

Сауна, користь для здоров’я якої цінується мільйонами людей у всьому світі, як і будь-яке благо, хороша в міру. Лікарі не рекомендують відвідувати сауну частіше ніж 1-2 рази на тиждень. Незважаючи на позитивну дію температури, нагрівання організму, безумовно, є стресом, від якого організм повинен періодично відпочивати. Щоб зробити ефект сауни максимальним, її поєднують з іншими оздоровчими процедурами, серед яких найпоширенішими є масаж, контрастний душ та гідромасаж. Використання перерахованих профілактичних маніпуляцій також краще обговорити з медиками, оскільки при деяких хронічних захворюваннях їх краще не застосовувати.

Дізнатися докладніше про недорогу сауну в Києві можна тут